Dovolená Invia.cz

Nejpopulárnější destinace na dovolenou a počet termínů

Řecko Řecko (266 147 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 33 °C Teplota moře: 24 °C 5 990 Kč
Bulharsko Bulharsko (117 067 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 24 °C 5 990 Kč
Egypt Egypt (134 646 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 26 °C 6 296 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (773 789 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 25 °C 168 Kč
Itálie Itálie (942 249 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 32 °C Teplota moře: 25 °C 90 Kč
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (215 339 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 25 °C 12 190 Kč
Španělsko Španělsko (373 035 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 25 °C 5 196 Kč
Kypr Kypr (34 879 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota moře: 28 °C 5 980 Kč
Tunisko Tunisko (54 220 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 32 °C Teplota moře: 26 °C 6 390 Kč
Turecko Turecko (295 832 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 24 °C 5 980 Kč
Kanárské ostrovy Kanárské ostrovy (83 375 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 22 °C 9 990 Kč
Česká republika Česká republika (148 085 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C 180 Kč
Slovensko Slovensko (113 113 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C 373 Kč
Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy (13 972 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 27 °C 16 590 Kč

Proč vybírat dovolenou na Invia.cz

Dovolená s Invia – s námi cestujete bez rizika

Nabídka dovolené u Invia je bez rizika. Preferujete-li dovolenou u moře nebo kdekoli jinde, s námi vždy cestujete spolehlivě. Na Invia naleznete nabídku dovolené pouze od renomovaných, prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Vzhledem k dominantní pozici INVIA.CZ na trhu nejen online prodeje zájezdů, ale i obecně na trhu cestovních agentur se klientům dostává služeb na profesionální úrovni. Nabídka zájezdů od Invia je nejen jedna z nejširších. Dovolenou, kterou zakoupíte na Invia nepořídíte jinde levněji. Nabízíme zájezdy za stejné ceny jako cestovní kanceláře, které je pořádají. Všechny potřebné doklady k zájezdu včetně smlouvy o zájezdu vám zašleme emailem, faxem nebo poštou – samozřejmě zdarma. Platbu zájezdu je možné učinit bankovním převodem nebo zaplatit hotovost v kterékoli bance nebo v našich pobočkách v Brně a Praze. Vaše objednávky a dotazy naši specialisté na dovolenou zpracovávají nonstop, brzy po objednání vás kontaktují a pomohou vám s výběrem dovolené.

Zájezdy do celého světa – zima i léto kdekoli na světě – u moře i na horách

Na této stránce vám nabízíme dovolenou pro zimu i léto do nejpopulárnějších destinací i do vzdálených, ne tak často navštěvovaných a exotických destinací – ať již se rozhodnete pro dovolenou u moře, na horách nebo kdekoli jinde. Letoviska v letních destinacích Řecko, Egypt, Tunisko, Turecko, Bulharsko, Chorvastko či Itálie nebo Černá Hora, Kypr a Španělsko jsou dlouhodobě velmi populární a nabídka zájezdů do těchto destinací je na Invia velmi široká. Uspokojíme ale i klienty, kteří sní o dovolené do některé vzdálené destinace jako například Kanárské ostrovy, Maledivy, Kuba, Srí Lanka, Mauritius, Madeira, Kapverdské ostrovy, Mexiko, Dominikánská republika, Kuba, Jamajka, Venezuela, Brazílie, Thajsko, Bali, Seychely, Indie, Nový Zéland nebo stále populárnější africké země a země blízkého východu (například Keňa, Jihoafrická republika, Maroko, Jordánsko, Omán, Katar, El Salvador a další). Invia nabízí zájezdy do celého světa. Vyhledejte si váš zájezd kamkoli na světě a podle vašich preferencí. O jednotlivých destinacích vám navíc nabízíme komplexní cestovatelské informace (Řecko, Egypt, Tunisko, Turecko, Bulharsko, Chorvastko, Itálie a další).

Nabídka dovolené od více než 300 cestovních kanceláří na jednom místě

Proč při výběru dovolené složitě procházet katalogy cestovních kanceláří, které jsou navíc každý jiný? Invia, je autorizovaným prodejcem více než 300 renomovaných, pojištěných a prověřených cestovních kanceláří. Na jednom místě tedy naleznete v jednotné a přehledné formě nabídku dovolené, kterou byste jinak zdlouhavě a obtížně získávali u jednotlivých cestovních kanceláří. Vybírání dovolené na Invia vám podstatně ušetří čas i námahu. V nabídce dovolené Invia jsou zastoupeny katalogové a last minute zájezdy např. cestovní kanceláře Čedok, Exim Tours, Firo Tour a desítek dalších cestovních kanceláří. Na Invia zároveň naleznete širokou databázi více než 60 000 recenzí hotelů z celého světa, informace o jednotlivých destinacích, o počasí, měnových kurzech a nabídku množství doplňkových služeb. Vaše dovolená se vším všudy, to je dovolená s největším online prodejcem zájezdů Invia.

Dovolená od největšího online prodejce zájezdů

Na Invia pořizujete dovolenou od největšího online prodejce zájezdů a největší internetové cestovní agentury v České republice. Pozice společnosti na trhu internetového prodeje dovolené je jednou ze záruk kvalitních služeb pro naše klienty. Za několik let naší existence s Invia odcestovalo na dovolenou více než 1 000 000 klientů. Prodejní specialisté vám budou zkušenými asistenty pro výběr dovolené. Společnost Invia dále nabízí dovolenou v dalších zemích a je předním specialistou na dovolenou v celé střední Evropě. Tešíme se, že s námi odcestujete na dovolenou a stanete se dalším z našich klientů. Spolu s celým týmem největšího internetového prodejce zájezdů v České republice přejeme příjemnou dovolenou.

 

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622